Amanda Seyfried by si klidně ve filmu oholila své vlasy

16. května 2010 v 13:37 |  Articles
Amanda Seyfried
"Letters to Juliet" krásná Amanda Seyfried a její záviděníhodné vlasy zdobí obálku specialního vydání časopisu InStyle Hair 2010.

Příhodně pro jaro, tato 24-letá herečka je na přední obálce časopisu s květinou ve svých přírodně vlnitých zlatých vlasech. Zatímco vevnitř mixuje její různé účesů - rozpuštěné vlasy nebo vlasy sepnuté na boku a svázené do copu.

Ačkoli Amanda na červený koberec nosí vlasy různě učesané, straní vlnitým vlasům před rovnými  ("Je to přirozené," Vysvětluje. "Znamená to, že trávím méně času upravou vlasů.") a ráda je doplňuje její look nádechem make-upu.
"Mám ráda kouřové oči* v noci a malé pěkné cat eye* je opravdu užitečné." Říká. "Chcete zůstat sami sebou a zárověn nebýt až moc odhaleni ."

Kupodivu, jedním z nejvíce milovaných momentů na červeném koberci je když Amanda vychýlí bok více než klasicky.
"Můj oblíbený model na červeném koberci byl na London Film Festivalu na premiéře filmu 'Chloe'," říká v behind-the-scenes videu z jejího InStyle Hair shootu. "Měla jsem zdobené šedostříbrné šedé šaty Stella McCartney . Skvěle mi to padlo a zeštíhlilo mě to. Cítila jsem se v nich opravdu dobře. "

Když je doma, u oblečení jde hlavně o pohodlnost. "Moje oblíbená věc, kterou nosím po celou dobu jsou mé tři trička (černé, béžové a šedé barvě) od Alexander Wanga ."

Nejvíce šokující věc kterou odhalila v rozhovoru? "Ve filmu bych si klidně oholila své vlasy, ale ta role by musela stát za to."

Doufejme, že tato role nikdy přijde.

* typ líčení očí

Vlastní překlad, kopírujte se zdrojem :).
 


Komentáře

1 Kájík SB Kájík SB | Web | 16. května 2010 v 14:02 | Reagovat

Téda to si dobrá já bych to nikdy nepřeložila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama