Mamma Mia 2?

30. května 2010 v 15:10
Filmová verze muzikálu Mamma mia! zřejmě bude mít pokračování. Plány na jeho natočení potvrdila herečka Amanda Seyfriedová, která ve snímku ztvárnila jednu z hlavních rolí.
Mamma Mia!


Romantický film Mamma Mia!, v němž zazářili také Meryl Streepová, Colin Firth či Pierce Brosnan a v němž zazněly písně legendární švédské popové skupiny ABBA, se stal jedním z největších hitů roku 2008. Ve světě snímek vydělal již přes půl miliardy dolarů. Členové skupiny ABBA Benny Andersson a Björn Ulvaeus byli jeho spoluproducenty.

Podle Seyfriedové se o uvedení "dvojky" vedou jednání. "Vím, že tam bude zase hudba skupiny ABBA, jak taky jinak? Prosím vás, bez Bennyho a bez Björna bych Mamma Mia 2! nedělala," citoval herečku zpravodajský server BBC. Ulvaeus i sama Seyfriedová přitom spekulace o pokračování muzikálu doposud odmítali.

Třiadvacetiletá Seyfriedová, která v muzikálu představuje mladou nevěstu Sophii a která se od té doby objevila v rovněž hvězdně obsazeném filmu Chloe, přiznala, že byla v přítomnosti takových osobností jako Streepová či Brosnan trochu nervózní. Nové natáčení by ale podle ní mohlo být šancí se někdejší nesmělosti zbavit.

"Možná by to byla příležitost už nebýt z Meryl nervózní. Zvlášť proto, že teď, poté, co jsem dělala Chloe, se cítím mnohem schopnější než kdy dřív," prohlásila Seyfriedová.

Podle mladé herečky bylo ale natáčení muzikálu Mamma mia! na řeckém ostrově Kalokairi celkově zábavné. "Všichni jsme si to úžasně užívali a hrozně dobře jsme spolu vycházeli. Některé dny jsme se cítili jako na dovolené," řekla.
 


Komentáře

1 Erika Kadler Erika Kadler | Web | 11. prosince 2010 v 0:05 | Reagovat

Já bych to už nechtěla, nevchápu o čem by to bylo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama