Listopad 2010

"Next to Normal" Opening Night

30. listopadu 2010 v 18:12 | posted by: Mandy
Objevila se fotka z premiéry filmu "Next to Normal". Bohužel je jen jedna a ještě taková nic moc, Amanda tam vypadá trochu unaveně, ale i přesto je krásné Amandu konečně opět vidět na červeném koberci po tak dlouhé době :).
Mimochodem na premiéře se jako hosté objevili také např. Adam Brody, Kate Burton, Darren Criss, Jesse Tyler Ferguson, Sarah Hyland, Chad Lowe, Kim Painter, Alec Mapa....

Icons! Yahoo

29. listopadu 2010 v 20:47 Updates
Tak ikonky jsou hotové, teda až na jednu :). Mrzí mě, že Vás tam nemůžu napráskat všechny, ale z úsporných důvodů nemůžu...Tak ikonky má jen Elite. Aspoň prozatím... :D
 Tímhle článkem Vám také chci všem poděkovat za to, že ještě nemáte plné zuby těch mých naštvaných keců, neustálých vylomenin a hrozných komentářů, a že za celých těch třičtvrtě roku (Páni! Já tu ale oxiduju dlouho!:D) jste ještě na mě nezkusili nespáchat atentát :)
 Děkuju Vám moc, za všechnu vaši podporu. Bez Vás bych tu už nebyla ;))

Dear John Bloopers

29. listopadu 2010 v 16:53 | posted by: Mandy
Zjistila jsem, že mi chybí pár článků u filmů, tak začínám doplňovat ;). Začneme zvesela přeřeky a nepovedenými scénami z filmu Dear John (Milý Johne). Bohužel jsou jen dva, ale i přesto velmi vtipné ;)

Pro dnešek asi vše. (možná dodám ty slibované ikonky. Ale spíš ne :D.) Užívejte té bílé nadílky a té krásné Vánoční nálady, zatím co já se budu prokousávat stohem učebnic (Na zejtra nám odpadla 1. hodina - yahooo!)

Mean gilrls 2

28. listopadu 2010 v 12:13

Nevím, jestli si ještě vzpomínáte, ale před delší dobou jsem psala o natáčení Mean Girls 2(viz). Před 5 dny (22.11.) vyšel trailer, který vám sem nyní vkládám.
Svůj názor na toto sem psát nebudu, nemyslím si, že by to někoho zajímalo a nechci ten film odsuzovat aniž bych ho viděla... :(


New lay!!!

27. listopadu 2010 v 19:42 Updates
Ufff. Tak layout konečně nastaven. To byl zase porod :D.
Doufám, že se Vám tenhle nový kabátek bude líbit. Jsem zvědavá na vaše názory. Klidně napište, co se Vám líbí, co se Vám nelíbí atd. Potřebuju to vědět ;D.

Mimochodem už pracuju na ikonkách vybraných affs do menu. Konečně po 4 měsících. :D

Ps.  Tn citát je z Amandiny písně Little House, která zazněla ve filmu Dear John a můžete si jí pustit nahoře ;)

On Set - 11/24/10

27. listopadu 2010 v 10:59
Amanda Seyfried
Hohoho! Po dlouhé době se opět objevily fotky z natáčení. Bohužel je na nich Amaně vidět pouze hlava, al to ještě z velké dálky, ale líbí se mi ten její výraz. Takový štěňátko :D.
P.s. Když už mám konečně na blogu trochu poklizeno (nové rubriky  a rozcestníky, ukončená kontrola), hodlám jsem už co nejdříve dát ten nový lay. Doufám, že se tak stane dneska nebo zítra, jenže se mi nahromadilo spousta práce a dost možná se tu neukážu vůbec.

Konec

26. listopadu 2010 v 14:37 | posted by: Mandy ♡ |  Updates
Amanda Seyfried
Je mi hrozně blbě, tak budu stručná. Ukončila jsem kontrolu. Jsem hrozně mírná. Nikoho jsem nasmazala. I přes to, že se Vás pár nezapsalo. Těhle pár stejně ani neaktulizovalo, tak jak by se mohlo zapsat (až na Mon, kterou jsem tedy přesunula do Regular).
Co se neaktulizovaných blogů týče, ty které znám dlouho jsem nechala tam, kde byli a ty co chvíli po spřátelení blog pozastavili, jsou teď o kategorii níž. Všechny dlouho neaktulizované blogy jsou označené kurzívou.

Je vás celkem 30, z toho 6 už téměř kaput. Fajn. Celý seznam: ZDE

A opět žádné novinky :(


LOVEFiLM's top ten actresses under 30:

25. listopadu 2010 v 19:55 Columns
Amanda Seyfried
Amanda se umístila na 5. místě v žebříčku top ten actresses under 30 vyhodnocený serverem Lovefilm. Moc gratuluji

Red Riding Hood: Stills (Promotion)

25. listopadu 2010 v 19:36 | posted by: Mandy
První dvě promo fotky k filmu Red Riding Hood.
+ 11.1.2011 - přidáno nových 8 fotek
+ 4. 3. 2011 - přidáno 21 fotek


50 Best-Dressed Celebrities of 2010

24. listopadu 2010 v 19:43 Columns
Amanda Seyfried

Jak  se blíží konec roku, objevují se nové žebříčky. Tentokrát je to žebříček časopisu Teen Vogue, kde vybrali 50 nejlépe oblíkaných žen. Amanda se umístila na místě 17., ikdyž si nejsem jistá zda je žebříček brán na pořadí, protože mi to pořadí přijde absolutně nesmyslné. Např. Emma Watson až na 16. místě?! Nebo Elle Fanning před celebritami jako Nina Dobrev nebo Rihanna? O.o
Celý žebříček si můžete prohlédnout zde