Únor 2011

Vanity Fair Oscar Party

28. února 2011 v 17:29 | posted by: Mandy |  A - 2011
Včera se uskutečnila jedna z největších kulturních akcí roku a to předávání cen Akademie.
Amanda se sice na samotném předávání neobjevila, ale jako minulý rok se objevila na afterparty Vanity Fair, ze které se objevilo 5 fotek. Amanda si oblékla opravdu originální nádherné šaty, které jsou poměrně decentní, ale zároveň velmi rafinované. Amandě to v nich náramně slušelo :)
A také chci moc pogratulovat včerejším vítězům - hlavně Colinu Firthovi a Nathalie Portman, oba si tu sošku opavdu moc zasloužili :).
+Edit: Přidáno 17 fotek v HQ + pár nových v MQ


Sakra!

27. února 2011 v 10:42 | posted by: Mandy |  Webmiss Diary
Tak jsem tedy zpět. Za tu dobu co jsem tu nebyla se událo spousty změn, které se na mě při příjezdu vysypali jako obrovská lavina.
Z hlediska politického se v Libyi strhla revoluce proti Kaddáfímu a v Irsku vyhrála nedávné volby opozice, ve sportu se událo mistroství světa v lyžování v Oslu, jehož výsledky jsou mi obestřeny rouškou tajemství, v kultuře se především všichni chystají na dnešní předávání Oscarů a bohužel se udály i značné změny na blog.cz, co jsem koukala všichni je zatím komentují jako změny k horšímu, tak jsem tedy zvědavá :D.
A Amanda měla také opravdu náročný týden, mimo spousty Candids (které jsem se rozhodla přidat až dojdou novinky), nafotila nádherný retro shoot pro časopis Interview, objevila se na coveru anglické Marie Claire a udělala také několik rozhovorů, které se pokusím co nejdříve přeložit.
Do pohybu se také dala oficiální stránka Red Riding Hood, jejíž přemiéra se kvapem přiblížila (do kin se má film dostat už 11.3!).

Já doufám, že se neudála pro mě dosti neblahá změna i ve vašich Aff listech - smazání mé maličkosti. I když bych si to dost možná zasloužila... Ale i přesto prosím abyste ještě vydrželi dva dny. mám toho opravdu nad hlavu...


Hiatus 14. - 28.2.

13. února 2011 v 17:06 | posted by: Mandy |  Webmiss Diary
Amanda Seyfried
Mám pro Vás dobrou zprávu. Nebo špatnou? To si přeberte sami.

Budete mít ode mne na čtrnáct dní pokoj. Důvodů je několik, ten hlavní, že ten druhý týden mám jarní prázdniny a tento týden bude tedy ve znamení příprav.

Me, Mandy signature

Arrivederci!


Mad

13. února 2011 v 10:01 | posted by: Mandy
Podívejte se na příběh, jak Mandy předělávala rozcestníky u filmů


 Kapitola druhá: Mamma Mia! The movie

Pokračování příště

Catherine Hardwicke about Amanda

12. února 2011 v 11:58 | posted by: Mandy |  Articles
Přeložila jsem kus článku, kde Catherine Hardwicke mluví o Amandě a o práci s ní.

"Amanda má jeden z nejneuvěřitelnějších obličejů...Někdy je to Angelina Jolie, někdy mladá Michelle Pfeiffer, někdy mimozemšťan a někdy patnáctiletá Dakota Fanning. Umí projít jakýmkoliv druhem přeměny."
"Je krásná a nelítostná...je to divoké dítě (wild child). Nevíte co se stane nebo co jí vyjde z úst. Je to vzrušující."
A režisérka dodává, že pracovat se Amandou, když kamery netočily, byla radost. "Není diva..je velkorysá, vtipná, spontání, nestěžuje si a není problém s ní pracovat*."


Psycho 0.6

11. února 2011 v 17:39 | posted by: Mandy |  Webmiss Diary
Amanda Seyfried
Právě jsem dorazila zdrchaná domů. Nálada pod psa. Původně jsem se tady chtěla pořádně vypsat, jenže ty klávesy jdou tak ztěžka mačkat :D Pro dnešek vše, jdu se pokusit vyspat z té migrény...

Co se plánů týče, chtěla bych o víkendu předělat filmografii, ale uvidím, jak mi bude a také kolik bude novinek :).

Jedna změna už na blogu proběhla a to ta, že tu v menu přibyla kategorie Projects, která je v menu historicky poprvé. Udělala jsem ji protože těch projektů se za poslední dobu vyrojilo opravdu mnoho, tak abyste v tom neměli zmatek :)
Oddělovač
Právě jsem zkoušela do vyhledávače adresu http://red-hood.ru/, což mi měla být oficiální stránka k Červené Karkuli :D, k mému překvapení se to přesměrovalo na oficiální stránky Warner Brosu a spustil na mě trailer k Hp 7. Tak tomu někomu vážně děkuju, protože mám dost špatnou náladu na to, aby mi ji ještě ubíralo něco tak depresivníhonevim, jak na Vás ale na mě ten trailer, depresivně působí dost! Zlatý knihy....

Btw. Taky by mě zajímalo, proč má Červená karkulka takovou propagaci v Rusku...

Avatar by fanpop.com

New Project - Gone

10. února 2011 v 15:04 | posted by: Mandy |  Projects
Amanda Seyfried | avatar
Přináším Vám informaci o novém filmu, kde bude Amanda nejspíše hrát. Tentokrát půjde o thriller Gone(říkejte mi něco o tom, že Amanda hraje v samých romantických komediích! :D) 
Thriller se bude točit okolo mladé Jill (Amanda Seyfried), která se vrátí z noční směny a najde postel své sestry prázdnou. Jill je přesvědčena, že jde o práci sériového vraha, který už jí jednou unesl a tak se vrací dokončít svou práci, ale policie jí to nevěří. Protože čas se krátí, Jill, aniž by měla kohokoliv na koho by se mohla obrátit, vyráží na cestu najít svojí sestru a čelit jejímu únosci jednou provždy.
Rosenberg (jeden z producentů) řekl, že Amanda Seyfried je perfektní herečka na ztvárnění chytré a nebojácné hrdinky Gone Jill.

Pokud se nemýlím, tak natáčení by mělo začít už v dubnu tohoto roku!
Oddělovač
Vypadá to, že tento rok bude pro Amandu opravdu značně náročný :)

Audi & Weinstein Company Party

9. února 2011 v 17:13 | posted by: Mandy
Protože jsem ještě něco dodělávála na Paradoxe (ano po dlouhé době opět v provozu ;)) a navíc mám teď nějaké problémy s přihlašováním, tak píšu až teď.


Přináším fotky z první Amandiny Event v roce 2011! Fotky jsou ze soukromé party, kde byla Amanda pokud se nemýlím i se svou maminkou! Můžete je spolu vidět na těch prvních svou fotkách :)Updates 0.4

9. února 2011 v 14:48 | posted by: Mandy |  Updates
Amanda Seyfried
Tak teda po všech těch komentářích a pilulce na bolení hlavy, jsem se tedy na ten lay podívala ještě jednou a mimoto, že jsem zjistila, že se mi pošoupnulo horní menu, tak jsem teda přehodnila svůj názor ze silně negativního na neutrální (převažující spíše do kladného hodnocení ;D).
Pokud se divíte, jaktože jsem tak rychle změnila názor, tak to bylo tím, že jsem byla včera na ten layout byla naštvaná. Některé věci nešly nastavit, ale hlavně nahradil ten minulý, který byl pro mě dost důležitý.
Ten minulý layout byl jeden z mých prvních vytvorů v Gimpu a měl dost originální rozvržení a tak jsem si přála, aby ho nahradilo něco opravdu epesního :D
Ták a šlus, už se o tom nebudeme bavit :D. Nyní zpět k Amandě novinkám a aktualizacím.

Updates (Red Riding Hood):

Coming soon:
 + First event in 2011!
 + New candids


P.s. Jestli jste to někdo přečetl celé, tak máte můj obdiv :D

New evolution theory

8. února 2011 v 20:11 | posted by: Mandy
Keira Knightley | avatar
Hmmm nový layout. Super. (Ano, cítíte to prýštící nadšení?!)

Nelíbí se mi, ale chtělo to změnu. Nelíbí se mi, ale je prostě praktičnější. Nelíbí se mi, i přestože je ta fotka tak úžasná. Nelíbí se mi, ale dala sem si s ním moc práce na to, abych ho sem nedala. Nelíbí se mi, ale .. ne nebudu říkat hop, dokud to nepřeskočím. Nelíbí se mi, ale stejně sem nikdo nechodí tak co..
Me, Mandy signature
P.s.Nedivte se, pokud vypadnu ze signálu, je mi zle a škola mě ničí...Vím, že už je to tu samý hiatus, ale můžu já za to, že to poslední dobou tak špatně vychází? :(