Březen 2011

Site that was one of the best site about Amanda for one year

20. března 2011 v 18:47 | posted by: Mandy
Prosím o přečtení!
Dnes blog slaví narozeniny. Přesně před rokem byl tento blog založen a napsán první článek. A dnes tento blog končí.

Když jsem blog před rokem zakládala, vzala jsem si předsevzetí, že na blogu rok vydržím. Vydržela jsem. Ale už několik týdnů jsem tu bojovala. Vydržela jsem. Dost možná, že zapůsobila i vidina fotek z premiéry. Ale dnes jsem dobojovala.

Blog pro mě byl etapa mého prapodivného života, neuvěřitelná zkušenost, možnost překonat a naučit se něco jiného a potkat nové lidi. Ale vše musí jednou skončit.... Bude to těžké, ale jinak to prostě nejde. Já prostě musím.

Bude to těžké. Až se objeví novinka o Amandě a já z ní budu mít ohromnou radost, ale nebudu mít tu možnost se s Vámi o ní podílet a pak dychtivě číst vaše komentáře.
Až v dubnu pojedu do Anglie a nebudu se moct o to s Vámi podělit. Až půjdu na Red Riding Hood a nebudu se moct Vám pochlubit. Až se bude schylovat k premiéře Now a já váš nebudu moct nakazit svým nadšením....

I přesto, že jsem před týdnem měla jisto, že prostě končím a věděla jsem i co sem napíšu, najednou marně hledám slova ve své špatné slovní zásobě a čím víc přemýšlím tím méně jsem si jistá, že právě tohle je to správná cesta. A to hlavně kvůli těm žádostem o spřátelení,
které se mi sem najednouhrnou jako na schvál. Asi aby mě ještě více znejistily.

Dost možná, že se za pár týdnů vrátím s prosíkem zpět. Na jednu stranu je pro mě tohle to jediné výchozí řešení a na stranu druhou si nedokážu svůj momentálně-budoucí život bez blogu představit.

Možná i proto jsem se rozhodla zůstat alespoň na Le ParadoXe a budu velice ráda za vaší

návštěvu. Pokud by měl někdo zájem i přes mou příšernou otravnost a padlost na hlavu se se mnou kontaktovat, tak zkuste mé ICQ*: 350772426 a nebo email BrusiLi@email.cz

Chci poděkovat všem. A především všem svým Affs. Děkuju Vám, moc si toho všeho vážím

To je asi vše, co jsem měla na srdci, tak teď už jen zveřejnit nebo nezveřejnit?

The Verve - Bitter Sweet Symphony - ta nejoblíbenější :)Dodatky:
*Pokud si Vás nepřidám tak napište na email, nějak si s Icq zrovna nerozumíme :D

Amanda Supports Japan Earthquake Relief

20. března 2011 v 14:54 | posted by: Mandy
Asi všichni moc dobře víme o pohromě, která zasáhla Japonsko. Vzniklo tak mnoho charit, které mají pomoci lidem, které zemětřesení pomohlo. Nevím, jak je tomu v Čechách, ale v Americe je těch možností opravdu mnoho :)


Out in Hollywood with Jennifer

20. března 2011 v 13:02 | posted by: Mandy |  C - 2011
Na těchto fotkách je mimo Amandy vidět i její sestra Jennifer. Amanda se v jednom rozhovoru svěřila, že jí její sestra pomáhá jako asistentka a podle toho Jennifer ze srandy říkají Kiki (podle role Julie Roberts ve filmu Zlatička pro každého :)). Příjde mi úžasné, že spolu mají takový krásný vztah :)

March 18: Out in Los Angeles

20. března 2011 v 12:40 | posted by: Mandy |  C - 2011
Fotky z L.A., kam si asi Amanda šla něco zařídit. Koukám, že si Amanda pořídila krásnou novou kabelku :) Je úžasná, taky bych takovou brala :)

Red Riding Hoood Soundtrack

19. března 2011 v 13:06 | posted by: Mandy
Do tohoto přednastaveného článku jsem si pro Vás připravila soundtrack k Red Riding Hood, který jsem sestavila z jednoho seznamu. Bohužel pár z písní jsem nenašla, ale za to jsem našla některé, které na tom seznamu vůbec nebyly (nejspíše mýlky ve jméně :D).
Mě osobně soundtrack velice zaujal, je velice zajímavý a nejspíše dost jiný než jaký byste čekali. I přesto, že se film odehrává ve středověké vesnici, písně obsahují velké množství rockových prvků. Love it.
Neočekávám, že si někdo pustí soundtrack celý, ale já osobně jeho poslech vřele doporučuji. Především Towers Of The Void, Come away with me (!!!), prazvláštní Surrender doprovozenou chorály, titulní The Wolf od Fever Ray a nebo naprosto odlišnou Just A Fragment Of You.

1. Towers Of The Void - Brian Reitzell ♥


Psycho 1.0 - že by

18. března 2011 v 16:50 | posted by: Mandy


Tak lidičky, já jedu :D Nerada a nečekaně, překvapěně a vztekle, s překaženými plány víc než si myslíte, ale jedním článkem předpřipraveným, na jeden den a hned teď, nesbalená, unavená, poslouchající volání, rozmrzelá, vyčerpaná, zvědavá....,hledající knihu s sebou-marně, naštvaná, přemýšlející, proč to sem vlastně píšu a vyčerpaná, vyčerpaná a vyčerpaná...už jste usli?

Pokud ne tak prosím přečtěte a napište, to o co v textu žádám TU, pokud jste už tak neučinili :)

A chci Vám všem poděkovat a omluvit se za všechny mé vystřednosti a blbosti, co (Vám) tu provadím. Děkuju :*

March 12: Out in Los Angeles

18. března 2011 v 15:24 | posted by: Mandy |  C - 2011

Amanda zachycena fotografy při nákupu pásku v Los Angeles.

New layout!

17. března 2011 v 16:03 | posted by: Mandy |  Webmiss Diary


Tak nový tolikrát slibovaný layout už je nastaven, skoro. Na své poměry mám docela propracované menu, chudák, i tak vypadá jako opelichané kuřátko :D. No koneckonců v jednom ze svých prvních layoutů jsem neměla menu vůbec a ani to až tak nevadilo :D.

Spolu s layem přibyli i nové ikonky Aff. Bylo by hezčí kdyby těch řad bylo o jednu navíc, ale na to jsem moc líná a navíc jsem zjistila, že polovina mých aff svoji činnost už přerušila nebo jsem ji je zapomněla dopsat.
!!!Byla bych proto ráda, abyste na konec svého komentáře/názoru na layout, připsali nějaké heslo - řekněme, vybrali váš oblíbený song a zapsali ho spolu s jménem interpreta :)!!!
Já si pak svůj seznam protřídím a slibuju, že už si ho budu pilně vést :D

Vím, že je to prdlé a já jsem na hlavu, ale já už jsem holt taková :D

Updates 0.7

16. března 2011 v 18:20 | posted by: Mandy |  Updates
Updates:
» Red Riding Hood press conference - nové fotky, také dole pod perexem
Coming soon:
» New Candids
» New lay?

The Hottie Body Jim-Miracle Diet

16. března 2011 v 14:50 | posted by: Mandy |  Extra
Video z Jimmy Kimmel live, o kterém jsme se domnívali, že bylo vystřiženo z vysílání před několika týdny, ale nakonec bylo odvysíláno teprve před několika dny. Popravdě řečeno jsem se podle fotek obávala, že pujde o úplnou blbost a nakonec se z toho vyklubala celkem povedená parodie na zázračné diety nabízené v teleshopingu.
Vedle Amandy se ve videu objevila například Kristen Bell, Heidy Klum, Neil Patrick Harris a mnoho dalších :)