Answers and questions

Answers 0.2

3. února 2011 v 21:06 | posted by: Mandy
WARNING: OD 4.- 7.2. platí na blogu hiatus! Mezitím můžete zavítat SEM nebo SEM ;)

Lea:
Jakou povahu má Amanda?
 Bohužel Amandu osobně neznám, takže vše co v nádchízejících řádcích napíšu jsou spíše doměnky a věci které jsem vydedukovala z rozhovorů atd.
Amanda svým zjevem připomíná anděla, což není až tak daleko od pravdy, protože Amanda je člověk se srdcem ze zlata ač naivní rozhodně není. Zato by asi podle vzhledu nikdo netipoval, že Amanda prý dokáže být vulgární a neomalená (údajně její slova ;)).
Co se kariéry týče a to co se mi na Amandě hrozně líbí je to, že se bere především jako herečka a ne celebrita a sama řekla, že je pro ní hlavní herectví a na to se chce hlavně soustředit a nerušit se jinými věcmi ;)
Edit: Ještě jsem zapomněla dodat, že Amanda řekla, že v některých rysech Sophie z Letters to Juliet viděla sama sebe :).

Answers

17. ledna 2011 v 19:51 | posted by: Mandy
Já jsem, ale hlava děravá! Teprve až teď jsem si vzpoměla! Tak teda konečně zveřejnuji ty slibované odpovědi na vaše otázky. Doufám, že jsem vše správně pochopila a že jste se dozvěděli t,o co jste chtěli vědět. Kdo má nějaké otázky, má stále ještě možnost je položit tu.

Kájík:
Jak dlouho máš blog?
   Tenhle už 10 měsíců :)
 
 

Reklama