Articles

about looks, break ups and kids

3. července 2011 v 13:47 | posted by: Mandy

Amanda Seyfried připouští, že byla "divně vypadající dítě". Toto prohlášení, kterému je těžké uvěřit, pochází od herečky, která se často objevuje v žebříčcích nejkrásnějších žen planety.

"Byla jsem dětská modelka, ale moc z toho jsem nedělala. Prostě sama za sebe nepovažuji za modelku, protože jsem jí nikdy nebyla. Byla jsem tak divně-vypadající dítě. Měla jsem rovnátka a byla jsem tak trochu baculatá," řekla pro contactmusic.com.
Seyfried již dříve odhalila, že když vyrůstala, nesnášela pohled do zrcadla, protože se cítila ošklivá. I v dospělosti tato nejistota Amandu stále pronásleduje.
Řekla pro magazín More: "Jestli jsem spokojená se svým vzhledem? Ne. Ani trochu. Ale tohle je způsob, kterým se na sebe dívám a v tomto bodě jsem uvízla," řekla 25ti-letá herečka pro contactmusic.com.
"Pracuju na sobě tvrdě, ale nikdy nebudu sebejistá natolik, abych se ukázala v bikinách. Někdy se na sebe podívám a pomyslím si 'Fuj, nemůžu nikam jít' a jindy si zase naopak říkám 'Jo, vypadám OK'. Prostě si obléknu hezké šaty, udělám si tunu make-upu a pak se snáším," řekla hvězda z filmu Mean Girls.

amanda and ryan split again

26. června 2011 v 14:45 | posted by: Mandy
K včerejším článkům mám jeden důležitý dodatek. Před 14 dny se na US weekly objevil článek o rozchodu Amandy a Ryana. Podle zdroje se pár rozešel po 7-měsíčním vztahu.
"Bylo to vzájemné...Nikdy si nebyli uplně zavázaný." řekl zdroj. "Není mezi nimi žádná zlá krev. Jsou v pohodě."
Po setkání na Halloweenském večírku Kate Hudson pár poprvé oznámil rozchod v únoru.
"They were always on and off," dodává zdroj. "Pořád výdali jiné lidi."

Amanda Seyfried Worries About London Visit

3. března 2011 v 18:55 | posted by: Mandy

Hvězda Red Riding Hood ještě nebyla ve Velké Británii od jejího rozchodu s expřítelem Dominicem Cooperem v květnu po jejich tříletem vztahu a i přestože Seyfied miluje "jednoduchý" život v Británii, je herečka znepokojena navštěvou této země.
Řekla: "Nebyla jsem v Londýně od té doby, co jsme se rozešli. Je to těžké. Potřebuji se dostat zpět. Ale je to složité, když váš vztah tu začal a poté trval tři roky. bude těžké vrátit se zpět, ale já to miuju. Bože, je to prostě jednoduché tam být. Nemusíte sebe pořád tak sledovat."

Catherine Hardwicke about Amanda

12. února 2011 v 11:58 | posted by: Mandy
Přeložila jsem kus článku, kde Catherine Hardwicke mluví o Amandě a o práci s ní.

"Amanda má jeden z nejneuvěřitelnějších obličejů...Někdy je to Angelina Jolie, někdy mladá Michelle Pfeiffer, někdy mimozemšťan a někdy patnáctiletá Dakota Fanning. Umí projít jakýmkoliv druhem přeměny."
"Je krásná a nelítostná...je to divoké dítě (wild child). Nevíte co se stane nebo co jí vyjde z úst. Je to vzrušující."
A režisérka dodává, že pracovat se Amandou, když kamery netočily, byla radost. "Není diva..je velkorysá, vtipná, spontání, nestěžuje si a není problém s ní pracovat*."

Amanda Buys $1.9 Million Condo!

4. prosince 2010 v 16:10 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Přednastaven

Královna romantických komedií Amanda Seyfried údajně koupila dvouložnicový apartmán za 1,9 milionů dolarů (zhruba 36 milionů korun) v Greenwich Village v Devonshire House.
Hvězda filmu "Dopisy pro Julii" zaplatila něco málo přes 1,875 milionů dolarů za byt se dvěmi ložnicemi, dvěmi koupelnami, říká Curbed.Com. Sefried údajně koupila byt už v letě, ale až doteď to držela v tajnosti.
Elegantní nový byt mohl být motivací, aby Amanda přijala více rolí v romantických komedií. Herečka v březnovém vydání Vanity Fair naznačila, že některé umdlévající filmy platí hodně a ona, že šetří na nový byt na Manhattanu.
"Někdy, když si chcete koupit byt na Manhattanu, musíte hrát v jedné nebo dvouch romantických komedií". Řekla magazínu.
Když se jí ptali zda to platila z peněz za Dear John*, odpověděla: "Ne, byly to Dopisy pro Julii."
Hereččin novy domov, který dosud ovládal Stribling, seznam popsal jako byt na 4. patře s tradičním italským dekorem. Byt má 139 m2 a byl vyzdoben designerem Victoriem Hagenem

Amanda is dating Ryan Phillippe

20. listopadu 2010 v 13:03
Big News!
Jak to tak vypadá, tak zvěsti o tom, že Amanda chodí s hercem Ryanem Phillipemp jsou přece jen pravdivé.
Zvěsti začaly kolovat po hallowenském večírku Kate Hudson, kde se tyto dvě hrdličky snažily nepozorovaně utéct. Ráno poté byl tento pár viděn, jak opouští Amandin dům v LA.
 Zvěsti se tak nějak potvrdily, když byl pár viděn 18.11. v La Poubelle, Amanda prý Ryanovi seděla na klíně a dokonce spolu odešli. Kdo si řekl: "Ryan and Amanda were totally into each other."
 Ryan byl několik let ženatý s Reese Witherspoon v roce 2007, se ale oficiálně rozvedli. Z tohoto manželství má Ryan jedenáctiletou dcerku a sedmiletého syna.

Amanda Seyfried is New Face of Clé de Peau Beauté

29. října 2010 v 18:34
Amanda Seyfried
Ta druhá se týká světa kosmetiky. Amanda se stane tváří značky Clé de Peau Beauté pro jaro 2011. Yoshiaki Okabe (generální šéf Clé de Peau Beauté) o Amandě řekl: "Amandin zářivý a sofistikovaný styl je dokonalým ztělesněním Clé de Peau Beauté. Její krásná osobnost a její odhodlanost být příkladem Clé de Peau Beauté
je ideální a my jsme nadšeni tím, že bude prezentovat naší značku."

Amanda Seyfried obdivuje Meryl Streep.

17. září 2010 v 15:22
Amanda Seyfried
Sexy herečka Amanda Seyfried (24) doufá, že půjde ve stopách světoznámé herečky Meryl Streep (61).
Amanda v poslední době dostala hned několik filmových rolí, jako je například romantické drama "Milý Johne", "Dopisy pro Julii" či thriller Chloe.  I přesto tyto úspěšně filmy patří mezi špičku i muzikálová komedie Mamma Mia!, kde si zahrála po boku Meryl Streep. Amanda by si přála zrovna takovou hvězdnou kariéru jako má multi-Oscarová Streep, která zazářila ve filmu Ďábel nosí Pradu.

Amanda and Dominic Cooper have split up?

8. září 2010 v 21:19
Amanda Seyfried

Ano, opět kolují řeči o rozchodu Amandy a Dominica. Zatím co minule způsobily ony fámy rozhovor Amandy pro jistý magazín, tentokrát to za to může rozhovor Dominica pro britskou Marii Claire. Dominic řekl: "Jsem muž se zlomeným srdcem. Myslím, že to tak bude vždy." Ony zvěsti posílily Amandiny fotky s hercem Shilem Fernandezem na pláži Jericho. Fotky si můžete prohlednout zde

Kopíruj se zdrojem!!!

Blesk.cz - Amanda Seyfried: Žhavá lesbická scéna

8. září 2010 v 15:20
Amanda Seyfried
V novém filmu Chloe uvidíme Amandu Seyfried jako nikdy před tím. S herečkou Julianne Moore předvedly pěkně žhavou lesbickou scénu, kvůli které Amanda dokonce svému otci na film zakázala přístup.
 
 

Reklama