Extra

The Hottie Body Jim-Miracle Diet

16. března 2011 v 14:50 | posted by: Mandy
Video z Jimmy Kimmel live, o kterém jsme se domnívali, že bylo vystřiženo z vysílání před několika týdny, ale nakonec bylo odvysíláno teprve před několika dny. Popravdě řečeno jsem se podle fotek obávala, že pujde o úplnou blbost a nakonec se z toho vyklubala celkem povedená parodie na zázračné diety nabízené v teleshopingu.
Vedle Amandy se ve videu objevila například Kristen Bell, Heidy Klum, Neil Patrick Harris a mnoho dalších :)

Amanda recording “Li’l Red Riding Hood”

15. března 2011 v 18:12 | posted by: Mandy
Video z nahrávání coveru písně "Li'l Red Riding Hood" od Amandy :), kterou jsem vám před několika dny zveřejnila :)
Btw. všimli jste si, že má Am skoro pokaždé jinak učesané vlasy? Nemůžu si pomoct, ale mě se víc líbí když má cestičku na prostředku, ikdyž takhle jí to taky moc sluší :)

Elle photoshoot Behind the scenes

15. března 2011 v 15:54 | posted by: Mandy
Video z focení photoshootu pro Elle. Vypadá to, že těch fotek bylo vyfoceno daleko více než bylo nakonec zveřejněno, tak se budeme všichni modlit, aby se k těm čtyřem objevily i nějaké další :)
(Btw. ta fotka kde má Am ty oranžové proužkované šaty, byl použita na cover Elle!)

“L’il Red Riding Hood”

10. března 2011 v 19:28 | posted by: Mandy
Pro všechny Amandiny fanoušky mám úžasnou, velice exlusivní a pro-prostě WOW! Dobře, uberu na svém ethusiasmu a pokusím se vám stručně přiblížit o čem to vlastně mluvím.
Am udělala cover na píseň L'il Red Riding Hood od Sam the Sham and the Pharoahs, který si můžete pustit kliknutím na obrázek ↓

Nina Dobrev talks about Amanda Seyfried

15. září 2010 v 15:30
Nina Dobrev
Na tomto webu jsem našla interview s Ninou Dobrev, ve kterém se Nina zmiňuje o Amandě. Nina o Amandě mluví sice až v poslední odpovědi, ale dala jsem sem onen rozhovor celý, ab :). Nina nejenže hrála menší roli ve filmu CHLOE, ale také byla viděna, jak odchází spolu s Amandou z tělocvičny (viz). Podle toho a také podle toho, jak hezky mluví Nina o Amandě, bych řekla, že se mají dost rády a že se navzájem obdivují :).

Zajímavé je, že Amanda v jednom rozhovoru řekla,  že The Vampire Diaries je jejím nejoblíbenějším seriálem.

Monster??!!

10. září 2010 v 15:10
Zkoumala jsem tak Amandiny photoshooty a to byste neuhádli, čeho  jsem si všimla!!! Podívejte se, na Amandinu levou ruku (ta s tím náramkem) na fotce. Že jsou ty prsty takový obří !? (Doufám, že se mi to jen nezdá :D) Nejspíš to někdo špatně opravil ve photoshoopu, protože na ostatních fotkách z tohoto alba má Amanda ruce normální.

At the dog trainers

21. srpna 2010 v 10:48
Amanda Seyfried
Objevily se starší paparazzi fotky z doby, kdy Amanda chodila se svým milovaným štěnátkem Finnem na cvičiště :).
Toho pejska, na kterého Finn skáče na 1. fotce :D, měla Amanda jednou na hlídání (viz. Tady)
 
 

Reklama