P 2011

Parker Fitzgerald

26. července 2011 v 20:03 | posted by: Mandy
Tento photoshoot publikoval Parker Fitzgerald přes svůj flickr účet. Vzhledem k tomu, že fotky nejsou pro žádný magazín jsou uplně jiné než většina dosavadních fotek Am :)

Entertainment Weekly Protraits

24. července 2011 v 18:45 | posted by: Mandy
z amandiny účasti v comic conu se nejen objevilo mnoho rozhovorů, ale taky jedna fotka od Entertaiment weekly. Jak Amandě tak i Justinovy to vážně moc sluší. Doufejme, že se objeví víc fotek :).

Elle

8. března 2011 v 18:58 | posted by: Mandy
Am je momentálně velm žádaná celebrita. V dubnu se objeví hned ve čtyřech časopisech a u dvou hned na titulní stránce. Mezi ně patří i časopis Elle, pro který Am nafotila dosud nejnověji zveřejněný shoot. Pokud vynechám ty boty, to že jsem vůbec nepochopila pointu fotek a to že na té čvrté fotce Amanda vypadá jako vrah koťátek, tak je to opravdu nádherny shoot :)

Marie Claire Uk magazine

2. března 2011 v 16:00 | posted by: Mandy
Konečně přináším onen photoshoot pro Marie Claire. Shoot je moc pěkný, ale přecejen ten pro časopis Interview se mi líbí o mnoho více :). Zato se mi tady strašně líbí šaty, které na sobě Amanda má. Ty na druhé fotce (fialové se zvířecím potiskem) jsou z kolekce Burberry Prorsum (jen tak pro zajímavost cena těhle šatů se pohybuje okolo 2000 liber! Tedy zhruba 56 tisíc korun!). Ty na třetí fotce jsou od navrháře Dereka Lama a Amanda řekla, že to byly její Favourite dress.


P.s. Zrovna koukám na video ze včerejší (?) talkshow Davida Lettermana, brzy vám ho sem přidám :)

Interview magazine

1. března 2011 v 17:01 | posted by: Mandy
Onen několikrát zmiňovaný photoshoot pro časopis Interview. Na coveru magazínu byla Amanda označena jako Wolf in sheep clothes (Vlk v berančím oblečení - myslím, že všichni rozumíme, co je tím myšleno ;)). A stejně tak je lazen i shoot - hlavně ta sedmá fotka.
Tyto fotky v retro stylu se opravdu velmi povedly, Amanda tu vypadná neskutečně úžasně. Rozhodně doporučuji kliknout na Více fotek a všechny si je pořádně prohlédnout - určitě je na co koukatClé de Peau Beauté

9. ledna 2011 v 13:00 | posted by: Mandy
Jak jsem Vás již před časem informovala Amanda se stala tváří značky Clé de Peau Beauté. Před pár dny se objevily fotky a já jsem štěstím bez sebe! Tušila jsem, že ty fotky budou vypadat nějak takhle, ale i přesto mi ty fotky vyrazily dech. Prostě nádhera :).


[Více fotek]
 
 

Reklama