Webmiss Diary

good admin for two days

20. srpna 2011 v 17:22 | posted by: Mandy
Ani nevíte jak moc se hanbím! Ozývám se po tejdnu a ještě s omluvným postem. Mnoho věcí mi vlezlo do plánů a já tak neměla na blog vůbec čas a fakt, že se objevila sotva jedna novinka tomu taky zrovna nepřispěla. A aby nebylo hiatusů už dost, tak za další dva dny tu po 14 dní opět zavládne mrtvo.
Omlouvám se, alespon na ty dva dny se pokusím být vzorná adminka a pokusím se své blogové povinosti co nejméně zanedbávat :)
x.o.x.o. Gossip girl
Mandy :)

psycho 1.1 - prázdninový režim

6. července 2011 v 19:26 | posted by: Mandy
Prázdniny vypukly a má prázdninová činnost by se dala rozdělit na dvě hlavní části - spaní (jakmile se neprospím celé dopoledne, jsem značně nevrlá ;)) a jezení. Je vám proto asi jasné že místa na blogovaní v takto nabitém rozvrhu zrovna moc není. A to ještě navíc když příští týden budu ze sebe vypocovat ony tuky nabrané touto životosprávou na kole.

Jak již jsem naznačila tak do příštího víkendu na blogu nebudu vůbec. Navíc po zbytek prázdnin na blogu bude platit částečný hiatus - zprávy které jsem chtěla přidat už jsem snad přidala a budu se tedy na blogu objevovat minimálně - pouze pokud se objeví nějaká zajímavá novinka.

Mějte se hezky a uživejte prázdnin :)!

I am coming home...

23. června 2011 v 17:26 | posted by: Mandy
Když jsem psala onen článek, který shrnul mé roční účinkování na tomhle blogu, byla jsem si vším jistá, stála jsem si za svým rozhodnutím. Blog mi chybět nezačal (dost možná, že jsem se blogu vlastně nikdy nevzdala, protože jsem i přesto všechno zůstala na svém osobním blogu), spíše mi začalo být líto, toho jak to tady začalo pustnout.
Po dlouhém přemýšlení a přemlouvání Katie padlo moje minulé rozhodnutí a vracím se zpět.

New layout!

17. března 2011 v 16:03 | posted by: Mandy


Tak nový tolikrát slibovaný layout už je nastaven, skoro. Na své poměry mám docela propracované menu, chudák, i tak vypadá jako opelichané kuřátko :D. No koneckonců v jednom ze svých prvních layoutů jsem neměla menu vůbec a ani to až tak nevadilo :D.

Spolu s layem přibyli i nové ikonky Aff. Bylo by hezčí kdyby těch řad bylo o jednu navíc, ale na to jsem moc líná a navíc jsem zjistila, že polovina mých aff svoji činnost už přerušila nebo jsem ji je zapomněla dopsat.
!!!Byla bych proto ráda, abyste na konec svého komentáře/názoru na layout, připsali nějaké heslo - řekněme, vybrali váš oblíbený song a zapsali ho spolu s jménem interpreta :)!!!
Já si pak svůj seznam protřídím a slibuju, že už si ho budu pilně vést :D

Vím, že je to prdlé a já jsem na hlavu, ale já už jsem holt taková :D

Psycho 0.8 - jen?! :D

13. března 2011 v 16:56 | posted by: Mandy

Varování: Tento článek je bez jakéhokoliv nápadu, sledu, souvislosti nebo snad zajímavosti. Mandy je snad ještě více psychicky mimo než-li obvykle :)

Další týden se schýlil ke svému konci a nový se už nemilosrdně přibližuje.
Tenhle nebude zrovna jednoduchý a to nejen kvůli tomu, že jdu po třech dnech absence do školy...
Tento týden bude také nové glee (konečně regionals!), nové video Mika Tomkinse (asi neznáte, ale nevadí) a doufejme, že také novinky o Am.

A také se nám už konečeně přibližuje také jaro. A to je dobře, nemám ráda zimu - je ubíjející. Miluju jaro - je osvobozující. ÁÁÁÁCH!

A mimoto jsem začla dělat nový lay. A....vypadá strašně! :D jak jinak. Pokusím se ho předělat a snad ho během týdne i nastavím :)

Vše nejlepší do nového týdne Vaše Mandy ♥

Cougar Town - Confident in my sexuality :P

Sakra!

27. února 2011 v 10:42 | posted by: Mandy
Tak jsem tedy zpět. Za tu dobu co jsem tu nebyla se událo spousty změn, které se na mě při příjezdu vysypali jako obrovská lavina.
Z hlediska politického se v Libyi strhla revoluce proti Kaddáfímu a v Irsku vyhrála nedávné volby opozice, ve sportu se událo mistroství světa v lyžování v Oslu, jehož výsledky jsou mi obestřeny rouškou tajemství, v kultuře se především všichni chystají na dnešní předávání Oscarů a bohužel se udály i značné změny na blog.cz, co jsem koukala všichni je zatím komentují jako změny k horšímu, tak jsem tedy zvědavá :D.
A Amanda měla také opravdu náročný týden, mimo spousty Candids (které jsem se rozhodla přidat až dojdou novinky), nafotila nádherný retro shoot pro časopis Interview, objevila se na coveru anglické Marie Claire a udělala také několik rozhovorů, které se pokusím co nejdříve přeložit.
Do pohybu se také dala oficiální stránka Red Riding Hood, jejíž přemiéra se kvapem přiblížila (do kin se má film dostat už 11.3!).

Já doufám, že se neudála pro mě dosti neblahá změna i ve vašich Aff listech - smazání mé maličkosti. I když bych si to dost možná zasloužila... Ale i přesto prosím abyste ještě vydrželi dva dny. mám toho opravdu nad hlavu...

Hiatus 14. - 28.2.

13. února 2011 v 17:06 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Mám pro Vás dobrou zprávu. Nebo špatnou? To si přeberte sami.

Budete mít ode mne na čtrnáct dní pokoj. Důvodů je několik, ten hlavní, že ten druhý týden mám jarní prázdniny a tento týden bude tedy ve znamení příprav.

Me, Mandy signature

Arrivederci!

Psycho 0.6

11. února 2011 v 17:39 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Právě jsem dorazila zdrchaná domů. Nálada pod psa. Původně jsem se tady chtěla pořádně vypsat, jenže ty klávesy jdou tak ztěžka mačkat :D Pro dnešek vše, jdu se pokusit vyspat z té migrény...

Co se plánů týče, chtěla bych o víkendu předělat filmografii, ale uvidím, jak mi bude a také kolik bude novinek :).

Jedna změna už na blogu proběhla a to ta, že tu v menu přibyla kategorie Projects, která je v menu historicky poprvé. Udělala jsem ji protože těch projektů se za poslední dobu vyrojilo opravdu mnoho, tak abyste v tom neměli zmatek :)
Oddělovač
Právě jsem zkoušela do vyhledávače adresu http://red-hood.ru/, což mi měla být oficiální stránka k Červené Karkuli :D, k mému překvapení se to přesměrovalo na oficiální stránky Warner Brosu a spustil na mě trailer k Hp 7. Tak tomu někomu vážně děkuju, protože mám dost špatnou náladu na to, aby mi ji ještě ubíralo něco tak depresivníhonevim, jak na Vás ale na mě ten trailer, depresivně působí dost! Zlatý knihy....

Btw. Taky by mě zajímalo, proč má Červená karkulka takovou propagaci v Rusku...

Avatar by fanpop.com

Psycholius comebackilanus exoti(k)us 0.5

1. února 2011 v 16:17 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Jak si někteří již stihli všimnout, přibyly tu přednastavené rozcestníky Candids z roku 2009.
Jsem tedy zpět, i přestože času o moc víc není a nálady na blog o dost míň. Ač je to jediná má možnost, jak uniknout z reálného světa, kde už si připadám (s prominutím) jak hlupák ve stádu kreténů (až na vyjímky;)). Má chuť vypadnout někam pryč už opět sahá do alarmujích vysokých hodnot.
A to díky "pouhým" 10 minutám před hodinou IVT, kterou jsem strávila posloucháním hlavního stádečka. Jejich "pokec" by se s kapkou přehánění dal přirovnat k vymejvání mozků, tedy alespoň pro mě. Všechny ty lži a pomluvy lidí, kteří nejsou tak hezcí nebo dokonalí jako oni, jsou na můj slabý žaludek prostě moc.
Pokud si dobře vzpomínám, neviděla jsem nikdy nikoho z nich prožívat emoce, jako třeba smutek, lásku nebo strach, pouze nadšení a i to bylo natolik umělé nato aby vycházelo od srdce. Slovo láska u nich změnilo význam, pro ně jsou to jen premiové body, které získáváte ve společenském žebříčku dokonalosti.
Možná se v tom všem jen mýlím a možná vše jen přeháním a nevíte, jak ráda bych se mýlila. Cokoliv co by mě zbavilo strachu, jestli se ze mě nestane jen další z kret*nů nebo ještě hůř jestli už se tak dávno nestalo...

Co můžete očekávat v nadcházejícím týdnu:
  1. Zatím oficiálně nepotvrzené informace o Amandině novém projektu!
  2. Spoustu nových Candids (a že je jich opravdu hafo)!
  3. DALŠÍ HIATUS - 4.- 6.2.

Hormony na pochodu 18.-25.1

18. ledna 2011 v 16:44 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Asi jste to (ne)čekali, ale vyhlašuji hiatus. Bude trvat zhruba týden dokud se nepřežene ta písemková smršt. Možná se tu objevím třeba v pátek nebo sobotu, ale nic neslibuji. Do té doby můžete třeba zajít na PixieSource.blog.cz nebo se zapsat do kontroly (a možná náběru) Aff.
Ano čtete dobře. Ano, já jsem prostě strašná, nebudu tu týden a vy se tu mezitím zapisujte do kontroly, no nic :D Chtěla jsem to nechat až po pololetí, ale vzhledem k okolnostem je to pro mě takhle lepší Dost mě zajímá kolik lidí tenhle text přeskočí a vrhne se rovnou na ten vábný odkaz a pak se bude divit, kde jako jsem?! Ach jo...
Pro ty, co to čtou, mám malé varování, kontrola totiž probíhá nikoli v komentech na blogu ale v Google Docs, tak doufám, že to bude všem dobře fachat, když tak pište do komentů :)

• Kontrola (a náběr) Aff •

mandy ♥

AU REVOIR!


Pro ty, kterým nefunguje odkaz výše, napište do komentářů:
Nick
Zaměření blogu
Skupinu
Elite - každý den (popřípadě obden)
Top - min. 3x za 5 dní
Regular - min. 1x za 4 dny

 
 

Reklama