Webmiss Diary

Psycho 0.4

7. ledna 2011 v 20:34 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Ruka už mě bolí od toho klikání a očka od toho věčnýho koukání do monitoru, ale můžete v nich vidět úlevu. Proč? Protože už mám téměř hotovou rekonstrukci photoshootů. A tak o víkendu čekejte menší spršku fotek a rozcestníků.

Will Schuester, I HATE YOU
Užívejte víkendu, ta škola je vážně vyčerpávající, a to to nejhorší období
mandy ♥

vytahování známek teprve přijde ...no nic..a to je asi vše, co jsem chtěla.

Psycho 0.3

2. ledna 2011 v 17:36 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Tak jsem opět zpět, nevím jak vy, ale já jsem se o Vánocích (hlavně o svátcích ;)) skoro nezastavila, tak jsem dost unavená.
 Co chci, ale říct je to, že mé kvyhlídky na nový rok je bizzy leden, protože se mi nakupila spousta práce a to nejen na blogu, ale i ve škole a navíc se mi v hlavě vyrojilo pár nápadů a některé budou z časového hlediska horší na zrealizovaní :(
 Jak jste si asi někteří všimli na blogu probíhá opět rekonstrukce galerie, bohužel jsem teprve na začátku a myslím, že mě to bude stát ještě spoustu nervů a času.
 Takže shrnuto (a podtrženo): Nebudu teď mít moc času, což se projeví hlavně na mírném snížení obíhání, opravdu je mi to moc líto, ale jinak by to asi nešlo. Doufám, že to pochopíte :)
mandy ♥


Merry x-mas aneb Hiatus 23.12 - 2.1.2011

22. prosince 2010 v 19:35 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Tak moc rychle to uteklo. Ano, ani jsme se nenadáli a Vánoce jsou tu. Období, kdy si můj počítač konečně odpočine, protože si užívám všech těch Vánočních příprav, tradic, navštěv, testování nových dárků... a takhle bych mohla pokračovat až do Štědrého dne ;)
Tím chci říct, že tu přes Vánoce nebudu. Myslím, že to pochopíte, protože tu Vánoce nejsou proto, abychom na blogu psali články jak pominutí. Vánoce jsou o trávení času s rodinou, zapomenutí na všechen ten všední stres a shon, mít prostě takovou tu správnou Vánoční pohodu.

Takže slavte, užívejte, cpěte se, nemažte mě z Aff, poslouchejte koledy, hrajte stolení hry, porafejte se s Vaší rodinkou :D a prostě vše co k Vánocům patří. A já Vám všem přeju, abyste si letošní svátky pořádě užili, abyste pod stromečkem našli to, co jste si přali (nebo nepřáli, ale potěšilo Vás to), abyste řádně oslavili Silvestra a vše nejlepšího do nového roku!

Kdyby se někomu po mě stýskalo tak nalaďte Le ParadoXe, třeba Vás v té džungli něco zaujme ;)


Mimochodem na 29.12 mám přednastavené rozcestníčky, tak se nedivte až to na Vás vykoukne ;) a moc děkuju za ty milé komenty k tomu mému hypochodrskému článku, je mi sice hůř, ale ty komenty mě vážně udmile povzbudily ;)*.

Vaše Vánočně naladěná Mandy :)*

A pozor aby Vám nezaskočila v krku rybí kůstka!!! ;)

Psycho 0.2

21. prosince 2010 v 18:11 | posted by: Mandy
Amanda Seyfried by fanpop.com
Jsem unavená. Právě jsem přišla z Rossmana a tenhle příšernej článek píšu už podruhé, protože: Sezení uplynulo :/
 Myslím, že v tom Rossmanovi mě měli všichni plný zuby. Zatímco ta slečna přede mnou na pás decentně položila jeden černý lak na nehty, já tam trapně hodila velké balení kapesníčků a hromadu bonbónů. 
 A vy se mi snad dívíte? Když jsem se ráno probudila mimo to, že mě nehorázně škrábalo v krku, jsem měla pocit jako bych měla v nosních dírkách 2 korkové špunty. Vůbec jsem se nemohla nadechnout, protože jsem měla a ještě stále mám absolutně ucpaný nos tou zatracenou rýmou!
 Na ivt to vypadalo zhruba tak, že mezi mnou a mou kámoškou (která je mimochodem kolegiálně taky nastydlá stejně jako já) byl na stole položen stoh papírových ručníků ukradené ze záchodů, protože se nám do této hodiny podařilo posmrkat všechny jak vlastní tak cizí zásoby kapesníků. Bylo jen s podivem, že našemu dost cholerickému profesorovi nevadilo, když se z naší lavice ozývalo neustále smrkání, pšíkání a posmrkování.
 Takže až Vás někdy ve frontě bude zdržovat jaká si holčina s hromadou kapeníčků a balením bonbónů, tak se nezlobte a věřte, že ona by daleko radši byla zachumlaná pod peřinami horkým čajíčkem, svým mp3 přehrávačem a kapesníčky ;)

Vaše pšíkající a zmrzlá Mandy <3

P.s. ten avatar je uplně dokonalej! By Fanpop.com ;)

Psycho 0.1

19. prosince 2010 v 15:09 | posted by: Mandy
Vánoce už se rapidně přiblížili. Už zbývá pouhé 3 školní dny do Vánočních prázdnin. O svých momentálních pocitech okolo Vánoc bych se tady mohla pořádně rozepsat, ale nemám náladu ani čas a myslím, že ani vy byste z toho nadšení nebyli...Takže přistoupím rovnou k tomu hlavnímu.


 Omlouvám se, ale mám spoustu práce - 2-3 velké písemky a do toho mě ještě táta pořád zaměstnává, protože on asi nic na práci nemá :(, takže pro dnešek a možná zítřek je to vše, tak doufám, že to pochopíte a vynecháte z případnývh kontrol ;)

I love you! :D

13. prosince 2010 v 17:13 | posted by: Mandy
Asi víte, že na návštěvnost si moc nepotrpím a ani jí moc nesleduji. Ale když jsem tohle viděla na svém vypisu z toplistu, tak šťastnějšího, překvapenějšího a dojatějšího človíčka byste asi nenašli :').
Vážně vůbec nevím, čím jsem si tohle zasloužila, nepříjde mi, že bych dělala v sobotu něco jiného než dělám obvykle, ale to není to hlavní, co chci říct. To hlavní je, že moc děkuju každému návštěvníčkovi, co se sem zatoulá, vážně :). Tohle je snad jeden z nejkrásnějších Vánočních dárků, který jsem od Vás mohla dostat :')

Patek: 66
Sobota: 106
Nedele: 53

Celkem: 400


Ou dost bylo sentimentu, teď se vrátím ke krutostem :D. Klidně si sem ty reklamy pište, ale já stejně pro Vás hlasovat nebudu, ale tak aspoń jste to zkusili :D
Jo a víte co mě ještě dokáže vytočit? Když mi někdo píše o spřátelení mimo apply... :/

Boooom!

10. prosince 2010 v 22:08 | posted by: Mandy
Jup konečně razím na Vánoční nákupy, ho ho ho :D Ani nevím, proč to jsem píšu, asi protože se tak těším. :D
Dneska mě dosti zaskočilo, že v seznamu aff mám 38 lidí! Kolik z toho aktualizovalo posledních 14. dní? 28. Fajné co?

Pro dnešek vše a buďte BLOND! :D

11.12.2010 - Aktualizace těchto a těchto Candids.
11.12.2010 - Aktualize Le Paradoxe

DJ Earworm - United State of Pop 2009

7. prosince 2010 v 16:48 | posted by: Mandy
Opět, žádné novinky...teda jedna fotka by byla. Ale není na ní nic vidět, takže pokud se zítra nic neobjeví, tak Vám ji sem dám. Taky se chystejte na Vánoční nadílku seriálu Big Love, kterej nikdo nesledujete, ale neustále ho sem cpu a plním jí zeď svého blogu... :D
A aby to tu zatím nezelo prázdnotou, tak dnes přidám aspoň písničku. ;) Vybrala jsem mashup DJ Earworma, který dal dohromady 25 hitů roku 2009. Popravdě řečeno vůbec jsem netušila, že ty písně do sebe můžou takhle krásně "zapadnout" a znít všechny dohromady tak úžasně. Navíc když snad jen 3 písně mám ráda. O to více mě překvapilo, jak se mi tenhle mashup líbí ;).

Enjoy!(Navíc kdyby byl někdo hnidopich, tak to má i souvislost s Am, protože v minutě a půl můžete zahlédnout a zaslechnout Justina Timberlaka, který s Amandou právě natočí film Now)


P.s. Mám novej avatar. Vím, je to prkotina, ale pro mě to hodně znamená. Tak snad se Vám bude líbit ;)

No news :/

6. prosince 2010 v 14:17 | posted by: Mandy
Už je to týden, co se objevila nějaká větší novinka. Od té doby - nic. Tiše závidím, když dělám ty své pochůzky, těm adminkám, co mají novinek habaděj. Už asi milionkrát jsem klikla na Reload na všech webových drbárnách, co znám, v naději, že se něco objeví. Kde nic, tu nic.
Takže jediné, co Vám můžu říci, je to, že jsem aktualizovala na Le Paradoxe.
Oddělovač
Pro dnešek už se nejspíše loučím, protože mě hlava neúnosně bolí, mé nervy jsou na pochodu a mám pocit, že brzy exploduju, ale to Vás asi nezajímá...(a navíc mi nejdou přidávat komentáře, no aspoň už ode mě budete mít klid - aspon na chvíli :D)

My little baby - Paradoxe ;)

4. listopadu 2010 v 15:59
Víte, jak jsem psala, že si založím novej blog? Tak nakonec to není fansite, protože bych pak absolutně nic nestihala :). Tkže nakonec jsem si založila blog autorsky/grafický, jmenuje se Paradoxe, což je francouzky (překvapivě) paradox (k francouzskému překladu jsem se uchýlila, kvůli tomu, že český už byl obsazen). Kdo má zájem, tak se může podívat na blog zde.
Byla bych moc ráda, kdyby jste ten můj malý paradox občas navštívili a třeba přidali komentář, ale pokud nemáte zájem, tak Vás samozřejmě nenutím ;).
 
 

Reklama