Webmiss Diary

Děcka, pozorte!!

1. září 2010 v 10:16
amanda seyfried avatar
Pozor, pozor! Rozhodla jsem se ke změně nicku z Amanda na Mandy. Vím, že Vám to zní jako
blbost, protože přezdívky se nedají měnit jako ponožky. Ano, já s Vámi absolutně souhlasím a slibuji, že je to poprvé a taky naposled. Bohužel je toto "opatření" nutné.
 Tím jak roste počet blogů věnované Amandě, roste i počet adminek s nickem Amanda, což tvoří různé zmatky a problémy :). Proto prosím veškerá Aff, aby si u mě přepsala jméno. Opravdu se moc omlouvám, že Vám všem dělám takové problémy :(.
  Mimochodem jsem vlastníkem onoho podzimního InStyle, kde je 5 stran věnováno Amandě. Co jsem zatím zkoumala rozhovor s Amandou, jsou tam použity některé části rozhovoru pro britský InStyle a zbytek rozhovoru je  poskládán z různých článků a rozhovorů pro jiné magazíny. Ale ty fotky... :D Scany si můžete prohlednout tu

Hiatus 6.8. - 16.8

6. srpna 2010 v 13:47
Amanda Seyfried

   Jak z názvu článku vyplynulo odjíždím pryč a přijedu až 16.srpna. Přednatavila jsem  jsem pár článků, ale nevím jestli se zveřejní :( (i když už to vypadá, že už to začalo fungovat:)).
  
   Jsem dost mrzutá kvůli termínu, protože 9.8. ve 20:00 (amerického času) se budou udílet Teen Choice Awards 2010 a já se výsledky dovím, až po týdnu :(. Ale aspon budu Amandě držet palečky :).

Moc děkuju všem, kdo hlasoval pro Amandu , moc si toho cením :)

Málem jsem zapomněla, v Atlantě se právě točí pokračování filmu Mean Girls. Mean Girls 2 se točí ale s úplně jiným obsazením. Místo Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Lacey Chabert a Amandy budou ve filmu obsazeny nové tváře - Meaghan Jette Martin (Camp Rock*), Jennifer Stone (Kouzelníci z Waverly*) a Nicole Anderson (Jonas*).
  Půjde o volné pokračování, tedy něco jako Hříšný tanec 2  nebo Step up 2 (podobný námět, jiné obsazení). K tomuto názotu jsem došla na jedné z fansite Nicole Anderson, která uvádí, že: "Nicole bude hráte dívku jménem Hope (její postava se přirovnává ke Gretchen)."
  No jsem vážně dost zvědavá, co se z toho vyvrbí :)

Ná obrázku zleva: Nicole Andreson, Meaghan Jette Martin, Jennifer Stone

*O.o → Aneb Disney chanel si nedá pokoj :D
 
 

Reklama